Ügyfelek számára

Ideiglenes főnökHumán erőforrás Biztos úr

Legjobb ideiglenes humánerőforrás menedzsment vezetők

Azonnali szakértelem és stratégiai vezetés révén érjen el nagy hatású eredményeket a CE Interim ideiglenes humánerőforrás-menedzsment megoldásaival. Kiemelkedünk a gyors és hatékony HR Interim vezetők biztosításában a kkv-k, a helyi vagy nemzetközi szervezetek és a multinacionális vállalatok számára.

Mi az ideiglenes humánerőforrás-menedzsment?

Az ideiglenes humánerőforrás-menedzsment magában foglalja a magasan képzett HR-vezetők ideiglenes alkalmazását az adott üzleti igények kielégítésére. Ezek a szakemberek azonnali szakértelemmel rendelkeznek, és gyorsan beilleszthetők a szervezetébe, hogy megoldják a sürgős HR-kihívásokat, stratégiai irányt adjanak, és hatékonyan kezeljék az átmeneteket.

Emellett kiterjedt együttműködési képességekkel rendelkeznek, akár közvetlenül az azonos funkció vezetőjével (csoportos HR igazgató, humánerőforrás alelnök), akár a vezérigazgatóval, akár egy másik funkció vezetőjével a keresztfunkcionális program végrehajtása érdekében (GBS, SSC stb. vezetője).

Ez a stratégiai megközelítés biztosítja, hogy az Ön szervezete profitáljon a speciális tudásukból, miközben fenntartja a világos kommunikációt és az összhangot a vezetői csapattal, ami vonzó megoldást jelent a vállalat vezetői számára.

Miért alkalmazzon ideiglenes vezetőket?

Mit nyernek a vállalatok az ideiglenes HR-vezetők alkalmazásával? Jelentősen javulnak a szervezet képességei.

Íme, hogyan:

  • Azonnali szakértelem: Gyorsan alkalmazza a nagy tapasztalattal rendelkező HR szakembereket, akik speciális ismeretekkel rendelkeznek a toborzás, a munkába állás, a munkáltatói márkaépítés vagy a humán erőforrás hasonló kapcsolódó területein.

  • Stratégiai vezetés: Szerezzen magas szintű betekintést a tehetséggondozásba, a szervezetfejlesztésbe, az utódlási tervezésbe, valamint a kompenzációs és juttatási stratégiákba.

  • Rugalmasság és méretezhetőség: Alkalmazza HR erőforrásait az aktuális üzleti igényekhez akár a központban, akár a helyi üzleti egységekben, bárhol a világon.

  • Költséghatékony megoldások: Kerülje a hosszú távú kötelezettségvállalásokat, és csak a szükséges szakértelemért fizessen, arra az időszakra, amikor szüksége van rá.

  • Változásmenedzsment: Zökkenőmentes átmenet biztosítása fúziók, felvásárlások, integrációk vagy átszervezések során.

  • Transzfer menedzsment: A szakszervezeti tárgyalások (szakszervezetek), leépítés vagy üzletbezárás területén tapasztalt szakemberekkel navigáljon az összetett HR-kihívások között.

  • Objektív perspektíva: Használja ki egy túlképzett ügyvezető interim menedzser elfogulatlan meglátásait a konfliktusok megoldásához és a különböző érdekelt felek közötti konszenzus kialakításához.

  • Tehetségszerzés és -menedzsment: A legjobb tehetségek vonzása és megtartása, miközben vezetői csővezetékeket fejlesztünk a zöldmezős, barnamezős, gyáráthelyezések stb. során.

  • Megfelelés és legjobb gyakorlatok: Tartsa be a helyi és nemzetközi munkaügyi törvényeket, és alkalmazza az iparág legjobb gyakorlatait, bárhol is működik vagy kíván működni a világon.

  • Globális tapasztalat: A HR-funkciók zökkenőmentes, kultúrák közötti kompetenciával történő, régiókon átívelő irányítása.

  • Tudástranszfer: Fejlessze belső HR-csapatát, és hagyjon hátra maradandó pozitív hatást a couching, a mentorálás és a vezetőképzés révén.

  • Projektmenedzsmentt: A kritikus HR-projektek időben és a költségvetésen belül történő végrehajtása.

Ideiglenes humánerőforrás-menedzsment vezető Szerepek és felelősségek

Az ideiglenes HR-vezetők olyan tapasztalt szakemberek, akik kulcsfontosságú HR-vezetői szerepkörökbe lépnek be, hogy a szervezeti sikereket előmozdítsák, a tehetségeket menedzseljék, és biztosítsák a megfelelőséget az átmenetek vagy kritikus időszakok során.

Kijelöléseik és elsődleges fókuszterületeik a következők:

  • Ideiglenes CHRO: Stratégiai vezetést biztosít az összes HR-funkció számára.

  • Ideiglenes HR igazgató: Irányítja az általános HR-műveleteket.

  • Ideiglenes tehetségkutató menedzser: Felügyeli a toborzási és felvételi folyamatokat.

  • Ideiglenes munkavállalói kapcsolatokért felelős vezető: Irányítja a munkavállalói kapcsolatokat és biztosítja a pozitív munkakörnyezetet.

  • Ideiglenes kompenzációs és juttatási menedzser: Kezeli a kompenzációs és juttatási programokat.

  • Ideiglenes tanulási és fejlesztési menedzser: Felügyeli az alkalmazottak képzési és fejlesztési programjait.

  • Ideiglenes HR Business Partner: Stratégiai partnerként működik az üzleti egységek számára, és HR-támogatást nyújt.

  • Ideiglenes szervezetfejlesztési vezető: Javítja a szervezeti hatékonyságot és az alkalmazottak teljesítményét.

  • Ideiglenes HR Compliance Manager: Biztosítja, hogy a HR-gyakorlatok megfeleljenek a jogi és szabályozási követelményeknek.

  • Ideiglenes HR projektmenedzser: A szervezeti célok támogatása érdekében konkrét HR-projekteket irányít.

Core Feladatok

  • Stratégiai HR-vezetés: Az üzleti célokkal összehangolt HR-stratégiák kidolgozása és végrehajtása.

  • Tehetséggondozás: Felügyeli a tehetségek megszerzését, fejlesztését, megtartását és az utódlási tervezést.

  • Munkavállalói kapcsolatok: A munkavállalók problémáinak kezelése, a konfliktusok megoldása és a pozitív munkakörnyezet elősegítése.

  • Javadalmazás és juttatások: Versenyképes kompenzációs és juttatási programok kidolgozása és kezelése.

  • Tanulás és fejlesztés: Képzési programok tervezése és végrehajtása az alkalmazottak készségeinek fejlesztése érdekében.

  • HR-megfelelőség: A munkaügyi törvények és rendeletek betartásának biztosítása.

  • Szervezetfejlesztés: A szervezeti hatékonyság és az alkalmazottak teljesítményének javítása.

  • Projektmenedzsment: HR-projektek tervezése, végrehajtása és irányítása a szervezeti célok elérése érdekében.

Miért a globális vállalatok partnerei CE Interim?

A CE Interim több mint egy évtizedes tapasztalattal és több mint 20 000 szakértőből álló globális szakértői gárdával nyújt elsőrangú interim menedzsment megoldásokat. Vezetőségünk szigorú ellenőrzése biztosítja az Ön egyedi igényeinek megfelelő kivételes szolgáltatási minőséget.

Globális elérés és szakértelem

A világszerte több mint 20 országban működő CE Interim számos szolgáltatásra specializálódott, többek között:

Válságkezelés

A szervezetek segítése a váratlan eseményekkel való megbirkózásban és a lehetséges károk minimalizálásában.

Szerkezetátalakítás és leépítés

Vállalatok vezetése a szervezeti változásokon keresztül a hatékonyság és a nyereségesség javítása érdekében.

Teljesítményfejlesztés és működési kiválóság

A folyamatok és rendszerek optimalizálása a nagyobb termelékenység és hatékonyság elérése érdekében.

Felgyorsult top-line növekedés

Stratégiák kidolgozása a bevételek növelésére és a piaci részesedés bővítésére.

Digitális átalakulás és piacra lépés

A szervezetek támogatása a digitális technológiákhoz való alkalmazkodásban és az új piacokra való belépésben.

Lean Management és projektmenedzsment

Módszerek bevezetése a műveletek racionalizálása és a projektek sikerének biztosítása érdekében.

ERP rendszerek bevezetése

A vállalati erőforrás-tervezési rendszerek bevezetésében és integrálásában való segítségnyújtás.

Akvizíció utáni integrációk

A felvásárolt vállalatok sikeres integrációjának biztosítása.

A CE Interim kiterjedt hálózata 5 kontinens több mint 20 országára terjed ki, mélyreható szakértelemmel rendelkezik Kelet-Európában és a Közel-Keleten, valamint erős jelenléttel a főbb nyugat-európai piacokon.

Ütemezzen egy ingyenes Konzultáció Hívjon most!

A CE Interim büszke arra, hogy olyan személyre szabott humánerőforrás megoldásokat kínál, amelyek megfelelnek az Ön szervezetének egyedi igényeinek. Ideiglenes humánerőforrás-vezetőink nem csak helyettestek - ők stratégiai vezetők, akik valódi eredményeket érnek el világszerte!

Ne várja meg, hogy a HR-kihívások eszkalálódjanak. Tapasztalja meg az azonnali szakértelem és a stratégiai vezetés előnyeit még ma.

hu_HUMagyar